O nás

Začínali jsme jako rodinná firma založená na spolupráci tří generací. Jako první Josef Janů, který na motorce jezdil již od mládí, viz foto z roku 1952 v jeho 19.letech. Po roce 1989 začal tehdy podnikat s prodejem nových motocyklů Jawa z Týnce nad Sázavou v přistavěné garáži u rodinného domku v Jindřichově Hradci.


Postupně přivedl k motorkám mě, svého vnuka Jana Vlnase. V roce 2002 jsme spolu s mým otcem Janem Vlnasem začali dovážet motocykly z Německa, tím započala podnikatelská živnost Jana Vlnase mladšího. V roce 2003 jsme spolu s "otec a syn Vlnasovi" založili firmu JHMOTO s.r.o. Děda Josef Janů (tehdy 70letý) byl první mechanik naší firmy. Motocykl z fotografie níže vyfocené v roce 2007 dnes najdete vystavený u nás na prodejně.V srpnu 2008 jsme otevřeli nově postavený motorkářský obchod v Horním Žďáru u Jindřichova Hradce, kde nás najdete dodnes.


Využili jsme příhodné místo u hlavní silnice jako prodejní plochy a mimo jiné se stali navíc dealerem nových přívěsů českého výrobce Agados. V roce 2016 jsme naši činnost rozšířili o prodej automobilů.


Na motorkách rádi cestujeme, proto jsme před obchodem zasadili motorkářký rozcestník, kde najdete směr a vzdálenost po silnicích k nejčastějším motorkářským cílům jako je Grossglockner, Passo Stelvio, Nordkapp, Furkapass atd. Inspirací nám byla podobně umístěná motorka u sloupu na passu Giau v italských Dolomitech. Pro naše zákazníky a kamarády pořádáme již tradiční motovýlety k rakouské Dunaji, letní noční vyjíždku, výroční Motoželezničky - vždy k výročí otevření obchodu v termínu kolem 20. srpna. Oblíbené máme rakouské Alpy a italské Dolomity.


Naší hlavní činností, zálibou i koníčkem jsou MOTORKY. Prodáváme prověřené motocykly s doloženou historií. Dovážíme je pro Vás ze zemí EU, převážně z Německa, většinou po prvním majiteli se dvěma klíčky, servisní knížkou, návodem na obsluhu, kopií původního technického průkazu a novou českou STK. Zároveň však prodáváme motocykly původem z ČR. Motocykly pro Vás vykupujeme u osvědčených obchodních partnerů, ale také přímo od soukromých majitelů. Počet najetých kilometrů můžeme ve většině případů doložit servisní knížkou, nebo protokoly od servisů či technických prohlídek v zahraničí.

Nabízíme k prodeji nové i použité náhradní díly a příslušenství. Zajištujeme servis, úvěry, povinná ručení, dopravu po celé ČR. Při prodeji vystavujeme na pojištěná vozidla převozní registrační značky, takže na motocyklech od nás můžete rovnou odjet. Pokud Vás již současný motocykl omrzel, nabídněte nám jej k prodeji či na protiúčet.

Snažíme se Vám vycházet vstříc a přizpůsobit se Vašemu volnému času, proto můžete motocykl koupit v naší firmě od pondělí do neděle, ráno i večer, ale vždy po předchozí telefonické domluvě.

Naší prioritou je profesionální přístup k Vám motorkářům.

Cílem není pouze prodej, ale dlouhodobá spokojenost našich zákazníků a obchodních partnerů! Přidejte se i Vy…


Jan Vlnas
majitel firmy