Přeskočit navigaci


O nás

Motorkáři!

Naše jindřichohradecká firma JHMOTO s.r.o. se prodejem motocyklů a jejich příslušenství zabývá již od roku 2002. V současné době patříme mezi největší dovozce motocyklů v ČR.

Prodáváme kvalitní motocykly nové i ojeté. Dovážíme je pro Vás ze zemí EU, převážně z Německa, většinou po prvním majiteli se dvěma klíčky, servisní knížkou, návodem na obsluhu, kopií původního technického průkazu a dokladu o platném TÜV. Zároveň však prodáváme motocykly původem z ČR. Vybíráme pro vás pouze ty nejlepší motocykly všech kategorií za zajímavé ceny! Využijte registrace na našich webových stránkách, poté budete vždy emailem informováni o nově přidaných motocyklech. Po dohodě je možný dovoz konkrétního motocyklu dle požadavku zákazníka, k tomu slouží náš poptávkový formulář. Vyplněný nám jej zašlete a my se pokusíme obstarat Vaší vysněnou motorku. Motocykly pro Vás vykupujeme u osvědčených obchodních partnerů ale také přímo od soukromých majitelů. Počet najetých kilometrů můžeme ve většině případů doložit servisní knížkou nebo protokoly od servisů či technických prohlídek v zahraničí. Dovážíme pro Vás zaručeně nehavarované motocykly. Z důvodu Vašeho zájmu však také motocykly lehce havarované, které prodáváme převážně v původním stavu, neopravované, tak aby jste viděli jak byl motocykl poškozen. K havarovanému motocyklu můžeme obstarat potřebné náhradní díly a příslušenství, zajistit provedení STK a přihlášení vozidla.

Nabízíme k prodeji nové i použité náhradní díly a příslušenství. Zajištujeme servis, úvěry, povinné ručení, dopravu po celé ČR. Zkrátka peníze pro Vás seženeme, motorku opravíme, pojistíme a k Vám domu odvezeme. Při prodeji vystavujeme na pojištěná vozidla převozní registrační značky, takže na motocyklu od nás můžete rovnou odjet. Pokud Vás již současný motocykl omrzel, nabídněte nám jej k prodeji či na protiúčet. Za tímto účelem použijte náš nabídkový formulář.

Snažíme se Vám vycházet vstříc a přizpůsobit se Vašemu volnému času, proto můžete motocykl koupit v naší firmě od pondělí do neděle, ráno i večer, ale vždy po předchozí telefonické domluvě.

Od roku 2008 rozšiřujeme činnosti firmy o servisní práce, tak aby jste se na nás mohli obracet s Vašimi problémy a my jsme byli schopni zabezpečit kvalitní servis motocyklů.

Víme že kultura prodeje a odpovídající prodejní prostředí jsou pro Vás velmi důležité. Do budoucna se máte na co těšit :)

Naší prioritou je profesionální přístup k vám motorkářům.

Cílem není pouze prodej, ale dlouhodobá spokojenost našich zákazníků a obchodních partnerů! Přidejte se i Vy…

Jan Vlnas a Jan Vlnas
Otec a syn, majitelé firmy


Aktuality

(13.03.2019)

Nabízíme výhodný splátkový prodej motocyklů i přívěsů od společnosti Essox! Máme nepravidelně otevřeno, proto chcete-li k nám přijet pro motocykl či přívěs, vždy předem zavolejte.


ESHOP  |  POUŽITÉ DÍLY  |  SERVIS  |  FOTOGALERIE  |  POŠLETE NÁM DOTAZ